Pracovné ochranné oblečenie

Multinormové

Antistatické, ESD

Reflexné

Do extrémnych podmienok

Ochranné pracovné oblečenie je certifikované oblečenie, ktoré chráni užívateľa pred rizikami vonkajšieho prostredia. Certifikované odevy a doplnky poskytujú najvyššiu možnú ochranu rôznym pracovným odvetviam, obzvlášť pri tavení, zlievaní, zváraní kovov aj hasení požiarov. Ochranné oblečenie je nevyhnutné aj v extrémne horúcom pracovnom prostredí, pri práci s plameňom a otvoreným ohňom.

Pre tieto profesie ponúkame pracovné odevy vyrobené z vysoko odolného materiálu TenCate Tecasafe Plus. Materiál je vysoko odolný voči extrémnemu teplu a ohňu. Pri zasiahnutí bleskom, elektrickým oblúkom, pri požiari aj priemyselnom teple, chráni telo pred popáleninami. Povrchová úprava Hydro-Tec je vodeodolná a olejuodolná, dosahuje výbornú reguláciu vlhkosti a chráni pokožku pred vplyvom chemikálií. Biocelulózne vlákna udržiavajú telo v suchu a v extrémnych teplotách ho ochladzujú. Vlákna sú zároveň ohľaduplné k životnému prostrediu.

Antistatické ochranné pracovné oblečenie, známe ako ESD, chráni proti vzniku elektrostatického výboja. Kyselinovzdorné pracovné odevy chránia proti zasiahnutiu chemikáliami. Fluorescenčné a reflexné ochranné odevy sú certifikované na vysokú viditeľnosť. Vysoko kvalitné multi-normové pracovné oblečenie je antistatické, nehorľavé, reflexné a chemicky odolné pracovné oblečenie. Ochranné pracovné odevy, vrátane ochranných a bezpečnostných doplnkov, spĺňajú prísne európske normy a kritériá bezpečnosti. Materiál má dostatočnú pevnosť, odolnosť, dlhú životnosť a nestráca na kvalite ani pri opakovanom priemyselnom praní. Pracovné odevy sú zároveň priedušné a pohodlné pri každodennom nosení.

 

Medzi ochranné pracovné odevy najčastejšie patria nohavice, blúzy, bundy, plášte, vesty, montérky na traky a zimné bundy. AGAL Textil Servis vám ponúka možnosť vybrať si ochranné pracovné oblečenie z rôznych materiálov a farebných kombinácií, vďaka čomu dokážete pracovné oblečenie prispôsobiť vašim firemným farbám. Ponúkame vám kompletné poradenstvo a pri osobnom stretnutí aj možnosť vyskúšať si modely odevov. Ochranné pracovné oblečenie tak vyberiete každému zamestnancovi na mieru.

Oblečenie pre extrémne pracovné prostredie

Potrebujete poradiť s výberom ochranného pracovného oblečenia?

Vzory ochranného pracovného oblečenia

Ochranné oblečenie MULTINORM

Multinorm ochranné pracovné oblečenie

Antistatické ochranné oblečenie

Ochranné antistatické oblečenie

Ochranné oblečenie ESD

Ochranné pracovné oblečenie ESD

Kyselinovzdorné oblečenie a oblečenie pre zlievárne

Ochranné pracovné oblečenie pre zlievárne a kyselinovzdorné oblečenie

Oblečenie a doplnky pre hasičov

Ochranné oblečenie pre hasičov

Katalóg reflexného pracovného oblečenia

Katalóg sa otvorí v pdf formáte v novom okne po kliknutí na obrázok.

Katalóg  pracovného oblečenia pre zlievárne

Katalóg sa otvorí v pdf formáte v novom okne po kliknutí na obrázok.

Katalóg  pracovného oblečenia pre zváranie

Katalóg sa otvorí v pdf formáte v novom okne po kliknutí na obrázok.

Katalóg  pracovného oblečenia MULTI-NORM

Katalóg sa otvorí v pdf formáte v novom okne po kliknutí na obrázok.