AGAL Textil s.r.o.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie: +421 915 282 476, gal@agaltextil.sk

Multinormové

Reflexné

Do extrémnych podmienok

Ochranné pracovné odevy poskytujú najvyššiu ochranu aj profesiám s extrémnymi podmienkami. Zlievari, zvárači, hasiči, extrémne horúce pracovné prostredie či práca s plameňom a otvoreným ohňom.

Certifikovaný materiál TenCate Tecasafe Plus je vysoko odolný extrémnemu teplu a ohňu. Ochráni pred popáleninami, pri požiari, priemyselnom teple, zasiahnutí bleskom a elektrickým oblúkom. Povrchová úprava Hydro-Tec je vodeodolná a olejuodolná. Má výbornú reguláciu vlhkosti a pokožku chráni pred vplyvom chemikálií. Biocelulózne vlákna udržiavajú telo v suchu a v extrémnych teplotách ho ochladzujú. Výroba vlákien je zároveň šetrná k životnému prostrediu.

Ochranné odevy High visibility s výraznými reflexnými prvkami sú certifikované na vysokú viditeľnosť v každom pracovnom prostredí. Vysoko kvalitné multi-normové pracovné oblečenie je antistatické, nehorľavé, reflexné a chemicky odolné.

Ochranné pracovné odevy spĺňajú prísne európske normy a kritériá bezpečnosti. Dosahujú dlhú životnosť a nestrácajú na kvalite ani pri opakovanom priemyselnom praní. AGAL Textil Servis vám ponúka profesionálne poradenstvo a možnosť vyskúšania modelov. Ochranné pracovné oblečenie tak vyberiete vašim zamestnancom priamo na mieru.

Potrebujete poradiť s výberom ochranného pracovného oblečenia?

Najpredávanejšie ochranné pracovné oblečenie

Ochranné oblečenie MULTINORM

Multinorm ochranné pracovné oblečenie

Ochranné oblečenie High Visibility

Ochranné oblečenie pre zlievárne a zváračov

Katalógy ochranného pracovného oblečenia

Kliknutím na tlačítko nižšie zobrazíte katalóg v novom okne.