Pracovné ochranné oblečenie

Multinormové

Antistatické, ESD

Reflexné

Do extrémnych podmienok

Ochranné pracovné oblečenie je certifikované oblečenie, ktoré chráni užívateľa pred rizikami vonkajšieho prostredia. Certifikované odevy a doplnky poskytujú najvyššiu možnú ochranu rôznym pracovným odvetviam, obzvlášť pri tavení, zlievaní, zváraní kovov aj hasení požiarov. Ochranné oblečenie je nevyhnutné aj v extrémne horúcom pracovnom prostredí, pri práci s plameňom a otvoreným ohňom.

Pre tieto profesie ponúkame pracovné odevy vyrobené z vysoko odolného materiálu TenCate Tecasafe Plus. Materiál je vysoko odolný voči extrémnemu teplu a ohňu. Pri zasiahnutí bleskom, elektrickým oblúkom, pri požiari aj priemyselnom teple, chráni telo pred popáleninami. Povrchová úprava Hydro-Tec je vodeodolná a olejuodolná, dosahuje výbornú reguláciu vlhkosti a chráni pokožku pred vplyvom chemikálií. Biocelulózne vlákna udržiavajú telo v suchu a v extrémnych teplotách ho ochladzujú. Vlákna sú zároveň ohľaduplné k životnému prostrediu.

Antistatické ochranné pracovné oblečenie, známe ako ESD, chráni proti vzniku elektrostatického výboja. Kyselinovzdorné pracovné odevy chránia proti zasiahnutiu chemikáliami. Fluorescenčné a reflexné ochranné odevy sú certifikované na vysokú viditeľnosť. Vysoko kvalitné multi-normové pracovné oblečenie je antistatické, nehorľavé, reflexné a chemicky odolné pracovné oblečenie. Ochranné pracovné odevy, vrátane ochranných a bezpečnostných doplnkov, spĺňajú prísne európske normy a kritériá bezpečnosti. Materiál má dostatočnú pevnosť, odolnosť, dlhú životnosť a nestráca na kvalite ani pri opakovanom priemyselnom praní. Pracovné odevy sú zároveň priedušné a pohodlné pri každodennom nosení.

 

Medzi ochranné pracovné odevy najčastejšie patria nohavice, blúzy, bundy, plášte, vesty, montérky na traky a zimné bundy. AGAL Textil Servis vám ponúka možnosť vybrať si ochranné pracovné oblečenie z rôznych materiálov a farebných kombinácií, vďaka čomu dokážete pracovné oblečenie prispôsobiť vašim firemným farbám. Ponúkame vám kompletné poradenstvo a pri osobnom stretnutí aj možnosť vyskúšať si modely odevov. Ochranné pracovné oblečenie tak vyberiete každému zamestnancovi na mieru.

Oblečenie pre extrémne pracovné prostredie

Vzory ochranného pracovného oblečenia

Ochranné oblečenie MULTINORM

Multinorm ochranné pracovné oblečenie

Antistatické ochranné oblečenie

Ochranné antistatické oblečenie

Ochranné oblečenie ESD

Ochranné pracovné oblečenie ESD

Kyselinovzdorné oblečenie a oblečenie pre zlievárne

Ochranné pracovné oblečenie pre zlievárne a kyselinovzdorné oblečenie

Oblečenie a doplnky pre hasičov

Ochranné oblečenie pre hasičov