Priemyselné oblečenie

Certifikované materiály a doplnky

Maximálny komfort pri nosení

Dlhodobá životnosť

Kvalitné pracovné oblečenie je nevyhnutné v mnohých priemyselných odvetviach. Či pracujete v  hutníctve, strojárstve, chemickom priemysle, automobilovom priemysle alebo v potravinárstve, odporučíme vám vhodné pracovné oblečenie pre vašu profesiu.

Osobné pracovné oblečenie má moderný strih a funkčné riešenia s množstvom prepracovaných detailov. Skryté vonkajšie a vnútorné vrecká, gumy na pásoch, rukávoch a nohaviciach, aby pracovný odev chránil telo. Na materiál sa kladú vysoké nároky. Pracovné odevy sú šité z certifikovaných materiálov, prípadne aj z certifikovaných doplnkov. Materiál je funkčný a ľahko sa udržiava. Textílie, z ktorých sú osobné pracovné odevy vyrábané, vám poskytnú maximálny komfort pri nosení a dlhodobú životnosť.  Sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Každé priemyselné odvetvie má svoje špecifické požiadavky na materiál, na doplnky, na farebné prevedenie. Niektoré pracovné odevy musia spĺňať prísne bezpečnostné a ochranné kritériá, ktoré podliehajú európskym normám. V AGAL Textil Servis vám ponúkame vždy individuálne riešenia a vysoký štandard služieb.

Pracovné oblečenie musí byť pohodlné a komfortné na celodenné nosenie. Odevy sú vhodné pre malých a stredných podnikateľov, ako aj pre veľké firmy. Pre profesionálov aj pre domácich kutilov.  Oblečenie priemyselné je nenáročné na údržbu a vo väčšine vhodné aj pre domáce alebo priemyselné pranie.

Uniformované pracovné odevy navrhujeme pre zákazníkov vo firemných farbách. Podľa požiadavky zákazníka umiestnime na pracovné oblečenie aj firemné logo, prípadne menovku. S ohľadom na použitý materiál, zvolíme firemné logo vo forme výšivky, nášivky alebo potlače. Pracovným oblečením tak prispievate k vášmu firemnému imidžu.

Pracovné oblečenie pre priemysel

Potrebujete poradiť pri výbere pracovného oblečenia?

Vzory pracovného oblečenia pre priemysel

Pracovné oblečenie pre priemysel
Pracovné oblečenie pre priemysel
Pracovné oblečenie pre priemysel
Pracovné oblečenie pre priemysel
Pracovné oblečenie pre priemysel
Pracovné oblečenie pre priemysel

Katalóg pracovného oblečenia pre priemysel