AGAL Textil s.r.o.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie: +421 915 282 476, gal@agaltextil.sk

Pre hotely, reštaurácie a kaviarne

Pranie až do 95 °C

S logom vašej spoločnosti

Pracovné oblečenie HORECA je charakteristické pre oblasť gastronómie. Oblečieme personál hotelov, reštaurácií, kaviarní, kuchýň a keteringových spoločností.

Pracovné odevy HORECA spĺňajú prísne hygienické normy, kritériá kvality a komfortu pri nosení. Najžiadanejšie pracovné odevy pre hotely a reštaurácie sú kuchárske rondóny a nohavice, zástery, pracovné plášte, ale aj pracovné oblečenie pre čašníkov a čašníčky, pre chyžné a upratovačky. Čoraz častejšie sú žiadané pracovné odevy v rôznych farebných prevedeniach.  Farebnú škálu aj najžiadanejšie typy pracovného oblečenia HORECA vám radi predstavíme na osobnom stretnutí, čím vám uľahčímerozhodovanie.

Pohodlný strih pracovného oblečenia môžete zvýrazniť menovkou vašich zamestnancov a logom reštaurácie, kaviarne, hotela. Logo si môžete vybrať v podobe výšivky, nášivky alebo potlače a podporiť tak firemnú kultúru vašej spoločnosti. V prípade záujmu zabezpečíme pre vašu prevádzku aj kvalitné uteráky, plachty, obrusy>.

Pracovné oblečenie HORECA je vyrobené z kvalitných stálofarebných materiálov. Dlhodobo si zachováva svoj tvar, farbu, životnosť, a to aj pri praní v priemyselných práčovniach na 95 °C. 

Oblečenie pre reštaurácie a hotely

Potrebujete poradiť s výberom oblečenia HORECA?

Najpredávanejšie oblečenie pre hotely a reštaurácie

Oblečenie pre kuchárov

Oblečenie pre reštaurácie a hotely

Oblečenie pre čašníkov

Oblečenie pre reštaurácie a hotely

Katalóg HORECA oblečenia pre reštaurácie a hotely

Kliknutím na tlačítko nižšie zobrazíte katalóg v novom okne.