Oblečenie pre hotely a reštaurácie

Pre hotely, reštaurácie a kaviarne

Pranie až do 95 °C

S logom vlastnej spoločnosti

Pracovné oblečenie Horeca patrí medzi špecifické pracovné oblečenie, ktoré dodávame pre personál hotelov, reštaurácií, kaviarní a kuchýň, vrátane spoločností, ktoré poskytujú kateringové služby.

Charakteristické biele oblečenie pre oblasť gastronómie, hotelov a reštaurácií predstavuje celú kolekciu pracovného oblečenia pre kuchárov, čašníkov, recepčné, chyžné, upratovačky. Pracovné odevy Horeca musia spĺňať prísne hygienické normy, kritériá kvality aj komfortu pri celodennom nosení. Najžiadanejšie pracovné odevy pre hotely a reštaurácie sú kuchárske rondóny, kuchárske nohavice, pracovné plášte a zástery. Pracovné oblečenie pre  čašníkov a čašníčky sú kvalitné a pohodlné košele, nohavice, sukne, vesty, kravaty a zástery. Dodávame aj pracovné oblečenie pre chyžné a upratovačky. V ponuke máme široký výber  pracovného oblečenia pre hotely aj oblečenia pre reštaurácie. Obľúbené sú stále biele odevy, ale čoraz častejšie je žiadané aj  pracovné oblečenie v rôznych farebných prevedeniach. Farebnú škálu aj typ oblečenia si vyberáte podľa vlastných preferencií. Radi vám poskytneme vzorové pracovné oblečenie, ktoré vám pomôže pri rozhodovaní.

Keďže pracovné oblečenie slúži aj na reprezentáciu vašej reštaurácie, kaviarne, či hotela, ponúkame vám možnosť dať si vyšiť alebo natlačiť logo, či reklamný slogan vašej spoločnosti na pracovné oblečenie.

Na pracovné oblečenie Horeca sú kladené vysoké nároky na kvalitné materiály, ktoré si zachovávajú svoj pôvodný tvar, farebnú stálosť, pohodlný strih a dlhú životnosť aj pri praní na vysokých teplotách, až do 95 °C. Pracovné oblečenie pre hotely a reštaurácie je možné prať doma, aj v priemyselných práčovniach.

Oblečenie pre reštaurácie a hotely

Potrebujete poradiť s výberom HORECA oblečenia?

Vzory oblečenia pre hotely a reštaurácie

Oblečenie pre kuchárov

Oblečenie pre reštaurácie a hotely

Oblečenie pre čašníkov

Oblečenie pre reštaurácie a hotely

Katalóg HORECA oblečenia pre reštaurácie a hotely