AGAL Textil s.r.o.

Čistiace protišmykové rohože s veľmi kvalitnými nylonovými vláknami. Rohože do interiéru aj exteriéru, odolné poveternostným podmienkam. Absorbčné a ergonomické rohože do vlhkého prostredia, do gastro prevádzok, do priemyselných budov aj do čistých priestorov v potravinárstve a zdravotníctve. Rohože s extra vysokou reflexnou viditeľnosťou a reklamné podložky na stoly a podlahy.

Predaj rohoží a podložiek

Predávame vysoko kvalitné čistiace rohože a podložky v mnohých farebných variáciách. Zabezpečíme vám aj reklamné rohože a podložky s logom vašej spoločnosti.

Servis rohoží

Rohož si môžete u nás aj prenajať, vrátane pravidelného servisu. Frekvencia servisu, teda výmeny a čistenia rohoží závisí od vašich požiadaviek.

Čistiacu schopnosť rohoží garantujú samočistiace vlákna. Sú pružné, špirálovito stočené a zachovávajú si dlhodobú stálosť tvaru. Protišmykové schopnosti garantuje nitrilová guma. Dokonale priľne na povrch, nešmýka sa, neprepúšťa vodu ani špinu.

Rohože sú ideálne na frekventované miesta, kde dochádza z znečisťovaniu interiéru alebo exteriéru ako vstupné haly a recepcie. Na miesta, kde treba zvýšiť bezpečnosť ako bazény, wellness a výrobné haly. Na spoločenské príležitosti, kde chcete upútať pozornosť, dodáme slávnostné červené rohože alebo reklamné rohože s logom, čím podporíte marketing vašej firmy.

Stačí si vybrať typ rohože, rozmery a farebné prevedenie. Po vzájomnej dohode vám zabezpečíme aj servis rohoží. Znečistenú rohož odvezieme, vyčistíme a prídeme uložiť späť. Frekvencia servisu rohožiek je podľa vzájomnej dohody, môže byť aj na týždňovej báze.

 
Čistiace protišmykové rohože

Najžiadanejšie čistiace protišmykové rohože a podložky

Čistiaca protišmyková rohož Iron Horse

Iron-Horse

Štandardná čistiaca protišmyková rohož vhodná pre vchody, chodby, výťahy, recepcie, toalety.

Čistiaca protišmyková rohož Jet-Print

Jet-Print

Interiérová čistiaca protišmyková rohož s vaším logom vhodná pre umiestnenie do vchodov či predajných miest ako podpora firemnej identity.

Exteriérová čistiaca protišmyková rohož Logo Outdoor

Logo Outdoor

Exteriérová čistiaca protišmyková rohož vhodná do vonkajších priestorov - pred vchody, do predajných stánkov, na športové podujatia

Pracovná rohož Kleen-Thru Plus

Kleen-Thru Plus

Pracovná rohož s antibakteriálnymi vlastnosťami vhodná pre interiéry aj exteriéry, najmä profesionálne kuchyne, bary, či iné miesta so zvýšenou vlhkosťou.

Pracovná rohož Kleen-Scrape

Kleen-Scrape

Viacúčelová gumená vonkajšia rohožka vhodná do vchodov, vnútorných, pracovných a rôznych priestorov.

Kleen-Komfort Safety

Odolná protiúnavová pracovná rohož pre priemyselné oblasti vhodná pre pracovné stanice a pulty a všade tam, kde personál stojí dlhú dobu.​.

Pracovná protiúnavová rohož Kleen-Komfort Soft

Kleen-Komfort Soft

Pracovná protiúnavová rohožka do priemyselných priestorov, vhodná pre pracovné stanice a pulty a všade tam, kde personál stojí dlhú dobu.

Rohož do mokrých priestorov

Water-Horse

Špeciálna podložka s enormne vysokou schopnosťou zadržiavať vodu, vhodná pre interiér aj exteriér, napr. rušné vchody či kúpeľne.

Naše realizácie

Nechajte si poradiť s výberom čistiacich protišmykových rohoží.