AGAL Textil s.r.o.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie: +421 915 282 476, gal@agaltextil.sk

Predaj rohoží a podložiek

Dodávame kvalitné čistiace rohože a podložky rôznych rozmerov a farebných variácií. Rohože a podložky s logom vašej spoločnosti môžete využiť na marketingové účely.

Servis rohoží

Rohože si nemusíte kupovať, môžete si ich od nás prenajímať. Garantujeme vám kvalitný servis. Znečistenú rohož odvezieme, vyčistíme a uložíme späť. Frekvencia závisí od vašich požiadaviek.

Rohože do interiéru

Čistiace protišmykové rohože vhodné ako vstup do reštaurácií, hotelov, kaviarní, obchodov, zdravotníckych zariadení, inštitúcií. Interiérové rohože s logom veľmi prakticky a účelovo podporia vašu firemnú identitu.

Skrášlite priestory účelovo

Veľmi kvalitná nylonová rohož pre optimálnu absorpciu nečistôt, prachu a vlhkosti vo veľmi frekventovaných priestoroch. Benefitom je aj pevná protišmyková guma na spodnej časti rohožky a kvalitná potlač loga s ochranou proti strate farby.

Rohože do exteriéru

Čistiace protišmykové rohože odolné aj voči extrémnym poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Vhodné pred vchody do obchodných centier, administratívnych budov, výrobných hál a športovísk. Externé rohože sú taktiež vhodné na potlač logom alebo firemným sloganom. 

Čistá obuv pred vstupom

Vysoko odolný nylonový povrch odstráni hrubé nečistoty, blato a sneh ešte pred vstupom do budovy. Multifunkčná rohožka zo 100% gumy, vhodná do priemyselných budov, zase odolá vysokému teplu, chladu, mastnote aj rozpúšťadlám. 

Wellness - bazény - kúpaliská

Protišmykové rohože do permanentne mokrého prostredia. Vhodné okolo vnútorných vonkajších bazénov, do spŕch a prezliekarní. Ideálne pre aquaparky, wellness centrá, kúpaliská, výrobné podniky. 

Protišmykové a antibakteriálne rohože

Dlaždicový systém vinylových rohoží s kanálikmi pre okamžitý odvodňovací efekt alebo vlnové rohože zo špeciálneho EVA materiálu, ktorý zabraňuje rastu mikróbov a baktérií. Rohože výrazne znižujú riziko pošmyknutia, sú príjemné na dotyk bosou nohou a na údržbu postačí iba prúd čistej vody. Ľahká inštalácia vďaka bočným zámkom.  

Bezpečnostné rohože

Ergonomické rohožky proti únave do priemyselných priestorov, k pracovným pásom a pultom. Antibakteriálne rohožky s odvodnením do kuchýň, barov a výrobných podnikov. Absorpčné rohožky s extrémnou schopnosťou zadržiavať vodu.

Ochrana vašich zamestnancov

Ergonomické rohožky proti únave do každého pracovného prostredia, kde personál dlho stojí. Odolná protišmyková guma a kvalitný polstrovaný povrch prinášajú úľavu svalom a kĺbom. Antibakteriálne rohožky s odvodnením, odolné olejom a chemikáliám aj rohože schopné absorbovať až 4,5 l vody.

Špeciálne rohože

Rohože High Visibility s výstražnými nápismi, upozorňujú na nebezpečenstvo a rohožky s vysokou viditeľnosťou na prekrytie káblov chránia pred zakopnutím a eliminujú úrazy. Lepiace rohože likvidujú nečistoty a prach v prísnych hygienických podmienkach.

Znižujú nebezpečenstvo

Protišmyková rohož s vysoko viditeľným nápisom alebo lemovaním na mieru. Gumená verzia je vhodná v odvetviach, kde pracujete s olejmi, tukmi a chemikáliami. Lepiaca podložka s 30 antibakteriálnymi vrstvami je využívaná v zdravotníctve, laboratóriách, polovodičových továrňach.

Reklamné podložky

Profesionálne podložky na marketingové účely, vhodné na pracovný stôl, barový pult, recepciu, do predajní a kdekoľvek, kde chcete upútať pozornosť zákazníka.
Na vaše promo akcie, spoločenské večierky, firemné eventy vám dodáme aj povestný červený koberec.

Upútajte pozornosť

Reklamné protišmykové podložky vyrobené sublimačnou potlačou s dokonale jasným rozlíšením. Vďaka polyesteru a nitrilovému kaučuku sú vhodné do práčky. Červený koberec s logom alebo reklamným nápisom do interiéru aj exteriéru, vám dodáme presne na mieru.

Čistiacu schopnosť rohoží garantujú nylonové samočistiace vlákna. Sú pružné, špirálovito stočené a dlhodobo si zachovávajú stálosť tvaru. 

Protišmykové vlastnosti garantuje pevná nitrilová guma. Dokonale priľne na povrch, nešmýka sa, neprepúšťa vodu ani špinu.

Rohože chránia a zvyšujú bezpečnosť. Sú vhodné do interiéru aj exteriéru, do suchého aj mokrého prostredia, na vysoko frekventované miesta aj do priestorov, kde treba zachovať sterilitu. Odolávajú UV žiareniu aj poveternostným vplyvom.

Rohože a podložky na reklamné účely. Ak chcete podporiť marketing vašej firmy, prinášame inovatívny spôsob. Rohože a podložky vám potlačíme grafikou, logom, reklamným sloganom. Ak organizujete spoločenskú udalosť, zabezpečíme vám vysoko kvalitnú červenú rohož, rôznych veľkostí, pripomínajúcu slávnostný červený koberec

Exteriérová rohož

Naše realizácie

Nechajte si poradiť s výberom čistiacich protišmykových rohoží.