Eko práčovňa

Popri predaji oblečenia sa radi postaráme aj o jeho čistotu.

3 rodinné práčovne

Individiálny prístup

Profesionálna starostlivosť

Spolupracujeme s práčovňou / čistiarňou Luxury, ktorá sa o vaše oblečenie profesionálne postará v troch rodinných práčovniach so sídlom v Galante a Seredi.

Práčovňa / čistiareň LUXURY

Servis pracovného oblečenia

Pracovné oblečenie sa často počas práce v rôznej miere znečistí. Na najlepšie vykonávanie práce však potrebujete mať pracovné oblečenie čisté, čo si vyžaduje ďalšiu starostlivosť oň. My s naším servisom a so skúsenosťami s čistením aj silno znečisteného oblečenia vás odbremeníme od starostí s pracovným oblečením.

Po dohode pre vás vykonávame odvoz znečisteného oblečenia a doručenie čistého oblečenia na výmenu. Počas nosenia jedného setu, napr. počas týždňa, vám znečistené oblečenie vyperieme v práčovni a pripravíme na odvoz. V stanovený deň vám doručíme čisté oblečenie do skrinky. Znečistené oblečenie uložené v skrinke odvezieme na čistenie.

Využitím nášho skúseného servisu odbremeníte svojich zamestnancov od práce navyše. Nebudú sa musieť zaoberať oblečením ani problémami pri zaobchádzaní s ním.

Využite výhody servisu pracovného oblečenia

Košeľový servis

Prvý dojem je dôležitý pri všetkých stretnutiach za deň. Košeľový servis je výhodnou voľbou pre firmy a spoločnosti s obchodnými zástupcami a manažérmi. Odvezieme, vyperieme, vyžehlíme a privezieme vám pripravené košele na nosenie.  Radi sa postaráme o váš komfort, aby ste sa mohli venovať naozaj dôležitými činnosťmi a projektom v práci bez stresu z prepotených košieľ.

Košele určené na vypranie vyzbierame zo staníc v pravidelných intervaloch a nahradíme vypranými. Naše stanice s uloženými čistými košeľami sa môžu umiestniť vo vašich kanceláriách, v kancelárskych budovách na recepcii, v šatniach, ale aj na chodbách a iných spoločných priestoroch.

Košeľový servis

Využite výhody košeľového servisu