AGAL Textil s.r.o.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie: +421 915 282 476, gal@agaltextil.sk

Tričká na každú príležitosť

Výšivky a potlač

Vzorky na vyskúšanie

Chcete pre vašich zamestnancov firemné tričká? Organizujete akciu a potrebujete tričká s reklamnými nápismi? V spolupráci s chránenou dielňou vám AGAL Textil Servis zabezpečí kvalitné tričká s potlačou, tričká vyšívané strojom a vysokokvalitnou 3D výšivkou.

Hľadáte pracovné tričká alebo polokošele pre vašich zamestnancov? Zabezpečíme vám vysoko kvalitné a pohodlné tričká rôznych farebných odtieňov. Vhodný typ trička si môžete vybrať na osobnom stretnutí, kde vám prinesieme vzorky tričiek na vyskúšanie. AGAL Textil Servis predáva tričká za rovnaké ceny ako chránená dielňa. Okrem pracovných tričiek si môžete vybrať aj tričká športové a tričká na bežné nosenie.

Chcete si dať vyrobiť firemné tričká?

Nie je tričko ako tričko

Vybrať si tričko len na základe fotky v katalógu, môže byť náročné. Ak chcete mať istotu, že si vyberiete správnu veľkosť, farbu a kvalitu. Ak chcete vidieť ako vynikne vaše logo na pracovnom tričku, ponúkame vám kompletný servis, vďaka čomu bude váš výber jednoduchší a spokojnosť zaručená.

Vzorky tričiek – vyskúšanie veľkosti a kvality materiálu

Poradenstvo – vhodný výber zo širokej ponuky tričiek

Grafický náhľad loga alebo nápisu

Strojové výšivky a 3D výšivky

Strojové výšivky si dlhodobo zachovávajú svoj tvar a stálosť farieb. Výšivky s požadovaným motívom vám pripravíme na mieru, až do veľkosti 30×25 cm. Grafický náhľad výšivky vám zašleme na odsúhlasenie. Farby nití budú presne zodpovedať vášmu logu. Výšivky vyšívame na tričká, polokošele, bundy, čiapky, šiltovky, montérky, uniformy aj uteráky. Výšivky sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Dajú sa prať, žehliť a pritom si zachovávajú stálosť a vysokú kvalitu.

3D výšivky sú najvyšší level vo vyšívaní. Náročná technológia vyšívania je vhodná iba na pevnejšie a odolnejšie textílie. Na osobnom stretnutí vám radi odporučíme, ktorý typ výšivky je pre daný materiál najvhodnejší.

Potlač a sieťotlač

Tričká s potlačou sú ideálnym a finančne nenáročným riešením na umiestnenie jednoduchého loga, nápisu aj zložitejšieho motívu. Potlač odporúčame najmä na tričká pri športových a kultúrnych akciách. Potláčame však aj pracovné tričká.

Sieťotlač je technologicky náročnejšia forma, ale výsledná potlač má sýte farby identické s grafickým návrhom. Farby odolávajú vlhkosti aj UV žiareniu, vďaka čomu nevyblednú a zachovajú si dlhú životnosť.

Naše realizácie

Katalóg textilu

Kliknutím na tlačítko nižšie zobrazíte v novom okne katalóg textilu na bežné nosenie aj reklamné účely.