Textil a doplnky s logom

Tričká na každú príležitosť

Výšivky a potlač

Vzorky na vyskúšanie

Potrebujete reklamné tričká s logom vašej spoločnosti?

V spolupráci s chránenou dielňou vám AGAL Textil Servis zabezpečí kvalitné tričká s potlačou, tričká strojom vyšívané aj s 3D výšivkami.

U nás nájdete tričká pracovné, tričká športové aj tričká na bežné nosenie. Všetky tričká majú výbornú kvalitu a v AGAL Textil Servis ich ponúkame za rovnaké ceny ako v chránenej dielni. Farebné odtiene aj typy tričiek si môžete vybrať z katalógu alebo priamo na osobnom stretnutí. Radi vám poskytneme aj vzorky tričiek na vyskúšanie.

Hľadáte pracovné tričko s krátkym rukávom, tričko s dlhým rukávom, tričká dámske, tričká pánske alebo polokošele? Odporučíme vám vhodné pracovné tričká pre každú profesiu. Každé tričko musí mať pohodlný strih a najmä byť príjemné na nosenie.

Potrebujete reklamné tričko?

Nie je tričko ako tričko

Vybrať si tričko len na základe fotky v katalógu, môže byť veľmi náročné. Chcete mať istotu, že si vyberiete správny odtieň, veľkosť a kvalitu? Chcete  vidieť vopred ako vynikne logo na vašom pracovnom tričku? Toto všetko vám vieme ponúknuť. Kompletný servis, vďaka ktorému bude Váš výber oveľa jednoduchší a spokojnosť zaručená.

Tričká
Tričko
Tričko
Tričko
Tričko
Tričká
tricko_3

Strojové výšivky aj 3D výšivky

Strojové výšivky na tričkách sú veľmi obľúbenou formou firemnej prezentácie. Výšivky si dlhodobo zachovávajú svoj tvar aj farebnosť. Vyšívame na rukávy, na golieriky, na lemy tričiek aj na hrudník. Výšivky vám pripravíme na mieru s požadovaným motívom. Grafický náhľad výšivky zašleme vopred na odsúhlasenie. Farebnosť výšivky garantuje až 15 stálofarebných vyšívacích nití a výšivku na tričko dokážeme vyšiť až do veľkosti 30×25 cm. V prípade reklamných tričiek a vyšívania loga, farby na výšivke presne zodpovedajú vašim firemným farbám.

Výšivky vyšívame na tričká, polokošele, ale aj iné súčasti pracovného, či voľnočasového oblečenia. Vyšívame na bundy, čiapky, šiltovky, montérky, uniformy aj uteráky. Výšivky sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Dajú sa prať, žehliť a pritom si zachovávajú stálosť a vysokú kvalitu.

3D výšivky považujeme za najvyšší level vo vyšívaní. Náročná technológia vyšívania je vhodná iba na niektoré materiály, prevažne na pevnejšie a odolnejšie textílie. V rámci nášho spoľahlivého servisu, klientovi na osobnom stretnutí radi odporučíme, ktorý typ výšivky je pre daný materiál najvhodnejší.

Potlač

Tričká s potlačou sú ideálnym a finančne nenáročným riešením na umiestnenie jednoduchého loga, nápisu aj zložitejšieho  motívu. Potlač tričiek často odporúčame pri rôznych športových a kultúrnych akciách, keďže potlač tričiek je vhodná pre viaceré druhy materiálov. Tričká s potlačou sú však žiadané aj vo viacerých profesiách ako pracovné tričká.

Ukážky realizovaných prác

Katalóg textilu

Kliknutím na obrázok nižšie zobrazíte v novom okne katalóg textilu na bežné nosenie aj reklamné účely.