Zdravotnícke oblečenie

Nemocnice a polikliniky

Ošetrovateľské domy

Wellness centrá

AGAL Textil Servis zabezpečuje predaj pracovného oblečenia pre odvetvie zdravotníctva.  Radi a ochotne vám poradíme a odporučíme vhodné pracovné oblečenie, konfekčnú veľkosť, vhodný strih aj materiál. Modely pracovných odevov pre zdravotníctvo vám osobne predstavíme.

Do kategórie oblečenie zdravotnícke patrí pracovné oblečenie pre nemocnice, polikliniky, lekárne a laboratóriá. Zdravotnícke odevy pre opatrovateľské domy, stacionáre, domovy sociálnych služieb aj wellness centrá.

Pracovné oblečenie pre zdravotníctvo, známe ako biele oblečenie, poskytuje celú kolekciu zdravotníckych odevov.  AGAL Textil Servis vám zabezpečí dámske aj pánske košele, blúzky, šaty, nohavice rôznych dĺžok, plášte aj oblečenie na operačné sály. Biele oblečenie je charakteristické ako oblečenie sestier, oblečenie lekárov, sanitárov, opatrovateliek, ošetrovateliek a pracovníkov laboratórií.

Ochranné pracovné odevy dodávané pre zdravotníctvo musia spĺňať najprísnejšie požiadavky kvality aj komfortu nosenia. Oblečenie pre zdravotníctvo je vyrábané z materiálu OSTENDIA,  ktorá spĺňa normu EN13795. Zloženie materiálu je 99% polyester a 1% karbon, s gramážou 140gr/ m².

Všetky odevy majú príjemné a elegantné strihy. Základom je biela farba, prípadne v kombinácii s farebným lemovaním a farebnými detailami. Odevy pre zdravotníctvo sú kvalitné, stálofarebné, nekrčivé, s dlhodobou životnosťou. Nevyžadujú si špeciálne ošetrovanie, pracovné odevy je možné prať v priemyselných práčovniach.

Oblečenie pre zdravotníctvo

Potrebujte poradiť s výberom zdravotníckeho oblečenia?

Vzory oblečenia pre zdravotníctvo a wellness

Katalóg oblečenia pre zdravotníctvo a wellness